W naszym sklepie instalacyjnym w Pile oferujemy Państwu kotły gazowe i węglowe najlepszych marek polskich i europejskich w najlepszych cenach. Produkty zakupione u nas w sklepie cechują się najlepszą jakością. W naszej ofercie znajdą Państwo kotły gazowe takich marek jak Ariston, Junkers, Termet, De dietrich; kotły węglowe lazar, Defro, Galmet, Kostrzewa oraz wielu innych producentów. Oferujemy także państwu możliwość montażu instalacji przez naszych wykwalifikowanych instalatorów.

GRZEJNIKI

W ofercie naszego sklepu instalacyjnego w Pile posiadamy szeroki asortyment grzejników stalowych grzejników drabinkowych oraz dekoracyjnych renomowanych marek takich jak stelrad, purmo, kermi, radeco, instalprojekt, gorgiel, w najlepszych cenach.

OGRZEWACZE WODY; BOJLERY

W ofercie naszego sklepu instalacyjnego w Pile posiadamy w najlepszych cenach ogrzewacze wody takich marek ariston, galmet, kospel, biawar

POMPY CIEPŁA

w naszej ofercie znajdziesz pompy ciepła, podgrzewacze wody z pompą ciepła takich marek jak galmet, ariston

OGRZEWANIE PODŁOGOWE

W naszej bogatej ofercie materiałów do wykonania instalacji ogrzewania podłogowego znajdš Państwo systemy instalacyjne renomowanych producentów marki wavin ,prandelli w najniższych cenach. Oferujemy także państwu możliwoŚĆ montażu instalacji przez naszych wykwalifikowanych instalatorów.


Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z nami!