PIŁA - Twoje miasto

Kanada eTA. E-wiza do Kanady

Elektroniczna wiza do Kanady


Każdy podróżnik pragnący zwiedzić Kanadę w celach krajoznawczych, jest zmuszony do załatwienia pewnych niezbędnych dokumentów. Brak tych dokumentów, może skończyć się wieloma kłopotami, jakie będą skutkować uniemożliwieniem wyjazdu. Od 2017 roku możemy liczyć na pewne udogodnienia, które pozwolą na uzyskanie owych dokumentów w tym najistotniejszego którym jest wiza, w pełni internetowo. Przyspiesza to termin adaptacji i umożliwia nie wychodząc z mieszkania ustalić wszelkie formalności niezbędne, żeby zwiedzić Kanadę.

Aplikacja eta Canada


Ta aplikacja powstała w 2017 roku oraz zapewnia turystom chcącym odwiedzić Kanadę w celach krajoznawczych złożenie aplikacji o wizę zupełnie internetowo. Jest to spore ułatwienie, które zezwala ustalić niezbędne formalności nie wychodząc z mieszkania. Stanowi to zasadniczy aspekt dla ludzi zabieganych, nie mających czasu przed podróżą na niejednokrotne odwiedziny w urzędach, poprzez co niezwykle dużo osób rezygnowało z podróży. Urząd w Kanadzie umożliwił podróżnikom alternatywę, by wszelkie formalności załatwić w pełni online.

Wiza do Kanady w trzech krokach


eTA to Canada jest niezwykle pomocną aplikacją, jaka w trzech prostych krokach przybliży wycieczkę do Kanady. Najistotniejszą czynnością jest wypełnienie przez osobę zainteresowaną ankiety online, a następnie potwierdzenie płatności, posługując się przelewem albo kartą. Następny i już ostatni krok to zdobycie e-potwierdzenia. Ten dokument jest ważny przez trzy miesiące oraz umożliwia pobyt do 30 dni w Kanadzie. Kolejny istotny aspekt to data ważności paszportu – musi być ważny przez 8 miesięcy od daty przyjazdu do Kanady.

Kanada jest ślicznym krajem i odkąd powstała opcja pozyskania wizy całkowicie online to zorganizowanie wszelkich formalności stało się jeszcze łatwiejsze. Jest to w związku z tym dobra szansa, aby odwiedzić Kanadę w pojedynkę oraz dostrzec wszelkie jej fascynujące zakątki zapewniając sobie ciekawe i niepowtarzalne wspomnienia na pełne przebywanie i pamiątki.

Zobacz także: Kanada eta.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *